Startlijst Frysman 2019

Iets minder dan 3 weken! Hieronder de startlijst voor 6 juli.

Startnummer Voornaam Achternaam Geslacht Woonplaats Land Frysman Finishes
1 Karla  Schipper Female Groningen NLD 1
2 Jeroen  Visser Male Utrecht NLD 2
3 Klaas  Verschaeve Male Beveren BEL 2
4 Ben  Schell Male Noordwijk NLD 4
5 Kris  Verhaert Male beerse BEL 4
6 Jort van Zutphen Male Weidum NLD 0
7 Willeke van der Zand Female Arnhem NLD 0
8 Ben  Kuiken Male Utrecht NLD 0
9 Johnny van Beers Male Heerhugowaard NLD 2
10 Alco de Jong Male St.-Annaparochie NLD 2
11 Silvia van Schaick Female Rozenburg NLD 0
12 Martin  Kleinjan Male Rotterdam NLD 1
13 Kees van Malssen Male Gouda NLD 2
14 Adrian  Kostera Male Grubbenvorst NLD 0
15 Jeroen  Quak Male Rotterdam NLD 0
16 Carl  Coninx Male westmalle BEL 0
17 Martin van der Linden Male Rotterdam NLD 0
18 Remco  Eikhout Male Helmond NLD 0
19 Ido  Holtkuile Male Utrecht NLD 0
20 Joeri  Valentijn Male Hellevoetsluis NLD 1
21 Koen  Deuze Male Zuidwolde NLD 1
22 Niels  Vunderink Male Leeuwarden NLD 0
23 Guus  Janssen Male Papendrecht NLD 0
24 Tiedo  Tinga Male Bolsward NLD 0
25 Raymond  van Berkel Male Valkenburg NLD 2
26 Kasper  Gillis Male Bekkevoort BEL 0
27 Natascha  Binnewijzend Female Anna Paulowna NLD 1
28 Adwin  Hoogeveen Male Gemert NLD 1
29 Wilhelmess  Stelling Male Woerden NLD 0
30 Corinna  Mocking Female Woerden NLD 0
31 Bjorn  Weijts Male Zeegse NLD 0
32 Bries van der Werff Male Leeuwarden VNM 1
33 Carla van Rooijen Female Uithoorn NLD 0
34 Dennis  Verweij Male Tiel NLD 0
35 Carlo  Pappot Male Mijdrecht NLD 0
36 MIchael  Leuven Male Hoofddorp NLD 0
37 Jeroen  Vlug Male Harmelen NLD 0
38 Henk-Jan  van Hees Male Amsterdam NLD 2
39 Rogér  van der Borgh Male Waalre NLD 2
40 Niels  Koole Male Zoutelande NLD 0
41 Gert Jan  Reus Male Netersel NLD 0
42 Arnold  Vellinga Male Bleiswijk NLD 0
43 Geert van Duinhoven Male Renkum NLD 0
44 Arjen  Miedema Male Utrecht NLD 1
45 Adri van der Pol Male Haaksbergen NLD 1
46 Tibor  Korozsi Male Nootdorp NLD 0
47 Andre  Kerbof Male Gorredijk NLD 0
48 Marjan  Andringa Female Marrum NLD 0
49 Menno  Van Bruggen Male Veenendaal NLD 0
50 Michel  Besseling Male Amersfoort NLD 1
51 Sjors  Onneweer Male Amsterdam NLD 0
52 Melvin  Welsink Male Bennebroek NLD 0
53 Gerard Van de Grift Male Leersum NLD 1
54 Rudi  Bach Male Didam NLD 0
55 Chris  Snelleman Male Woerden NLD 0
56 Irvin van der Waal Male Papendrecht NLD 1
57 Thijs-Jan  Gerbrands Male Leidschendam NLD 0
58 Ronald  Veuger Male Zaltbommel NLD 1
59 Tom  Schiphof Male Maastricht NLD 0
60 Rob  van Hoef Male Breda NLD 0
61 Wybren  Zijlstra Male Midlum NLD 0
62 Bart  Withagen Male Best NLD 1
63 Ritske  Flootman Male Menaam NLD 2
64 Anke  Boer – van Genesen Female Almere NLD 0
65 Dyan  Hendriks Male Bolsward NLD 1
66 Simeon  Stafunsky Male Brüggen DEU 0
67 Annemarie  Rustenburg Female Nagele NLD 0
68 Hylke  Sietzema Male Lelystad NLD 0
69 Wannie  Friderichs Male Almere NLD 0
70 David  Janssen Male Rijkevorsel BEL 2
71 Mike  Appeldoorn Male Woerden NLD 0
72 Nick Carlos  Nieman Male Nijmegen NLD 0
73 Edwin  Achterberg Male Nuenen NLD 2
74 Richard  Bartels Male Utrecht NLD 0
75 Roel  Theeuwen Male Gouda NLD 0
76 Gerard  Sas Male Geldrop NLD 0
77 Tom  Devriendt Male Gent BEL 1
78 John  Roring Male Enschede NLD 0
79 Berend  Schotanus Male Emmeloord NLD 0
80 Declan  Walsh Male ‘s-Gravenhage NLD 0
81 Arjen  Eijlers Male Woerden NLD 0
82 Arie  Fröberg Male Enschede NLD 1
83 Agaath  Hazenberg Female Bedfordview ZAF 0
84 Robert  Parinussa Male Weesp NLD 0
85 Hans  Bosman Male Nigtevecht NLD 0
86 Jens de Kanter Male Leiderdorp NLD 0
87 Arjen  Soederhuizen Male Bussum NLD 0
88 Niels van den Dool Male Schoonhoven NLD 0
89 Marco de Wit Male Rotterdam NLD 0
90 Robert  Mijwaart Male Huizen NLD 0
91 Aafke  Smeets Female Woerden NLD 0
92 Dirk  Kootstra Male Assen NLD 2
93 Ruben  Veld Male Utrecht NLD 0
94 Vincent  Praster Male Arnhem NLD 0
95 Jan  Verhaegh Male Soest NLD 0
96 Caroline  Willems Female Sint-Kruis (Brugge) BEL 3
97 Richelle van Helten Female Oud Gastel NLD 0
98 Evert-Jan van Dasselaar Male Nijkerk NLD 0
99 Niels  Scholtens Male Hoek van Holland NLD 1
100 Albert  Bakker Male Tollebeek NLD 1
101 Yvonne  Troost Female Amersfoort NLD 1
102 Mark  Peereboom Male Leeuwarden NLD 2
103 Aalzen  Alma Male Augustinusga NLD 0
104 Maurice van Gameren Male Schiedam NLD 0
105 Martijn  Zwiers Male Boxtel NLD 0
106 Klaas  Stielstra Male Stiens NLD 2
107 Arie de Jong Male St.-Jacobiparochie NLD 1
108 Jan van der Steeg Male Deventer NLD 0
109 Jacques  Maijstre Male Utrecht NLD 1
110 Maikel  Vogels Male Hattem NLD 2
111 Dick  Duiker Male Vledder NLD 1
112 Eibert  Leusink Male Zeewolde NLD 0
113 Maarten van Kooij Male Maastricht NLD 0
114 Huub  Bots Male Wergea NLD 0
115 Richard  Leeflang Male Wolvega NLD 0
116 Dirk  Baelus Male Oud-Turnhout BEL 0
117 Dirk  Wijnalda Male Bunnik NLD 0
118 Nick  Joswig Male Bussum NLD 1
119 Hans  Lammers Male Aalten NLD 0
120 Hilbert  Vries Male Workum NLD 0
121 Erik  Schippers Male Leeuwarden NLD 1
122 Mark  Metekohy Male Maastricht NLD 0
123 Hans  Geyskens Male Scherpenheuvel BEL 0
124 Anneke  Ruizendaal Female Urk NLD 0
125 Aron van Vliet Male Polsbroek NLD 0
126 Marcel van der Linden Male Bleiswijk NLD 0
127 Gerrit  Dijkstra Male Drachten NLD 2
128 Richard  Schrijver Male Rutten NLD 0
129 Joël  Cox Male Zwolle NLD 2
130 Marije  Dirkx Female Haarlem NLD 0
131 Willem  Voet Male Utrecht NLD 2
132 Erik  Gerrits Male Tilburg NLD 0
133 Arjan  Tonnis Male De Wilp NLD 1
134 Marie  Klein Female Hattem NLD 1
135 Klaas  Ypma Male Witmarsum NLD 1
136 Hein  van Hooft Male Woerden NLD 0
137 Alexander  Rijsdijk Male Dordrecht NLD 1
138 Samme  Steenstra Male Joure NLD 2
139 Doede  Simonides Male Vledder NLD 1
140 Andreas  Ressing Male Ooij NLD 0
141 John  Blok Male Woerden NLD 0
142 Ed van Hillo Male Rotterdam NLD 1
143 Dirk  Fabels Male Bussum NLD 2
144 George  de Jong Male Beek NLD 0
145 Roelof de Roos Male Leeuwarden NLD 0
146 Hans  Bader Male Warmenhuizen NLD 0
147 Lieven  Joos Male Zele BEL 0
148 Sabine  Gruener Female Grenzach-Wyhlen DEU 2
149 RPM  Mol Male Amsterdam NLD 1
150 Christel  Muis Female Vlaardingen NLD 2
151 Markus  Dollt Male Flörsheim am Main DEU 0
152 Albert Van der Smissen Male Enschede NLD 0
153 Cees de Heer Male Woerden NLD 0
154 Oliver  Smolka Male Georgsmarienhütte DEU 0
155 Arjen  Mol Male Vledder NLD 1
156 Anne  Oenema Male De Blesse NLD 0
157 Henk  Gerritsen Male Elst Ut NLD 1
158 Gerard van der Laan Male Diemen NLD 0
159 Gea  Boschker Female Woerden NLD 0
160 Chris  Tolsma Male Haarlem NLD 0
161 Filiep  Parein Male Geluwe BEL 3
162 Geke  Venema Female Easterlittens NLD 3
163 Bas  Pieterse Male Zeewolde NLD 0
164 Jelle Coen  Bijlsma Male giekerk NLD 3
165 Bartjan  Suijkerbuijk Male Berghem NLD 1
166 Jos  Postma Male Leeuwarden NLD 0
167 Peter  Wijnsma Male Eelderwolde NLD 0
168 Jochem  Slijkhuis Male Groningen NLD 0
169 Frederik  Waer Male Westerlo BEL 0
170 Tijl  Mertens Male werchter BEL 1
171 Fred  Reitsma Male Urk NLD 0
172 Elisabeth de Vries Female Soest NLD 0
173 Nick van der Velde Male Amsterdam NLD 0
174 Arnoldus  Van der Werff Male Zuidlaren NLD 2
175 Berber  Kramer Female Washington USA 0
176 Alex  Salomons Male Wenum Wiesel NLD 0
177 Jantje  Werff Female Dokkum NLD 0
178 Marten  Sjoerds Male Workum NLD 0
179 Han van Nieuwenhuizen Male Nijkerk NLD 0
180 Autilia  Stapper Female Maasdam NLD 0
181 Delphin  Kruithof kremer Male Hellevoetsluis NLD 0
182 Hans van Zwiene Male Rhoon NLD 0
183 Willem  Wijma Male Leeuwarden NLD 2
184 Paul  Hundscheidt Male Zeewolde NLD 0
185 Bob  Hary Male Warmenhuizen NLD 0
186 Jeroen  Bergmans Male Voorburg NLD 0
187 Dave  Paul Male Voorburg NLD 0
188 Henk  Galenkamp Male Hilversum NLD 0
189 Mark  Schoonhoven Male Rotterdam NLD 3
190 Nick  Currie Male Utrecht NLD 0
191 Marcel  Bergwerff Male Vlaardingen NLD 0
192 Crum  Linden Male Oost-Souburg NLD 0
193 Jan  Venhuizen Male Wagenborgen NLD 0
194 Egbert  Allema Male Tytsjerk NLD 2