Deelnemerslijst Frysman 2019

Voorlopige deelnemerslijst 5e Editie Frysman 6 juli 2019 (alfabetische volgorde)

FirstName MiddleName LastName Gender City Country
Piet Abma Male Bergen op Zoom NLD
Edwin Achterberg Male Nuenen NLD
Aalzen Alma Male Augustinusga NLD
Marjan Andringa Female Marrum NLD
Mike Appeldoorn Male Woerden NLD
Rudi Bach Male Didam NLD
Hans Bader Male Warmenhuizen NLD
Dirk Baelus Male Oud-Turnhout BEL
Albert Bakker Male Tollebeek NLD
Richard Bartels Male Utrecht NLD
Johnny van Beers Male Heerhugowaard NLD
Jeroen Bergmans Male Voorburg NLD
Michel Besseling Male Amersfoort NLD
Jelle Coen Bijlsma Male giekerk NLD
Natascha Binnewijzend Female Anna Paulowna NLD
John Blok Male Woerden NLD
Erik Boender Male Nieuwerkerk aan den IJssel NLD
Anke Boer – van Genesen Female Almere NLD
Leon Borst Male Monnickendam NLD
Gea Boschker Female Woerden NLD
Hans Bosman Male Nigtevecht NLD
Huub Bots Male Wergea NLD
Rolf Bouman Male Duiven NLD
Melanie Büttner Female Essen DEU
Carl Coninx Male westmalle BEL
Joël Cox Male Zwolle NLD
Evert-Jan van Dasselaar Male Nijkerk NLD
George de Jong Male Beek NLD
Richard de Vroome Male Breda NLD
Koen Deuze Male Zuidwolde NLD
Tom Devriendt Male Gent BEL
Gerrit Dijkstra Male Drachten NLD
Marije Dirkx Female Haarlem NLD
Markus Dollt Male Flörsheim am Main DEU
Niels van den Dool Male Schoonhoven NLD
Dick Duiker Male Vledder NLD
Geert van Duinhoven Male Renkum NLD
Hans Eekhof Male Mijnsheerenland NLD
Arjen Eijlers Male Woerden NLD
Remco Eikhout Male Helmond NLD
Dirk Fabels Male Bussum NLD
Ritske Flootman Male Menaam NLD
Wannie Friderichs Male Almere NLD
Arie Fröberg Male Enschede NLD
Henk Galenkamp Male Hilversum NLD
Maurice van Gameren Male Schiedam NLD
Thijs-Jan Gerbrands Male Leidschendam NLD
Erik Gerrits Male Tilburg NLD
Henk Gerritsen Male Elst Ut NLD
Hans Geyskens Male Scherpenheuvel BEL
Kasper Gillis Male Bekkevoort BEL
Gerard Van de Grift Male Leersum NLD
Sabine Gruener Female Grenzach-Wyhlen DEU
Bob Hary Male Warmenhuizen NLD
Agaath Hazenberg Female Bedfordview ZAF
Cees de Heer Male Woerden NLD
Richelle van Helten Female Oud Gastel NLD
Dyan Hendriks Male Bolsward NLD
Ed van Hillo Male Rotterdam NLD
Ido Holtkuile Male Utrecht NLD
Adwin Hoogeveen Male Gemert NLD
Paul Hundscheidt Male Zeewolde NLD
Eric Janse Male Schalkhaar NLD
Guus Janssen Male Papendrecht NLD
David Janssen Male Rijkevorsel BEL
Alco de Jong Male St.-Annaparochie NLD
Arie de Jong Male St.-Jacobiparochie NLD
Lieven Joos Male Zele BEL
Nick Joswig Male Bussum NLD
Jens de Kanter Male Leiderdorp NLD
Andre Kerbof Male Gorredijk NLD
Marie Klein Female Hattem NLD
Martin Kleinjan Male Rotterdam NLD
Amanda Kolijn Female Spijkenisse NLD
Maarten van Kooij Male Maastricht NLD
Niels Koole Male Zoutelande NLD
Dirk Kootstra Male Assen NLD
Tibor Korozsi Male Nootdorp NLD
Adrian Kostera Male Grubbenvorst NLD
Albert van der Krabben Male Oldenzaal NLD
Berber Kramer Female Washington USA
Delphin Kruithof kremer Male Hellevoetsluis NLD
Ben Kuiken Male Utrecht NLD
Gerard van der Laan Male Diemen NLD
Hans Lammers Male Aalten NLD
Michiel Land Male Amsterdam NLD
Richard Leeflang Male Wolvega NLD
Eibert Leusink Male Zeewolde NLD
MIchael Leuven Male Hoofddorp NLD
Martin van der Linden Male Rotterdam NLD
Jacques Maijstre Male Utrecht NLD
Kees van Malssen Male Gouda NLD
Ronald Meier Male Veenendaal NLD
Tijl Mertens Male werchter BEL
Mark Metekohy Male Maastricht NLD
Arjen Miedema Male Utrecht NLD
Robert Mijwaart Male Huizen NLD
Corinna Mocking Female Woerden NLD
RPM Mol Male Amsterdam NLD
Arjen Mol Male Vledder NLD
Christel Muis Female Vlaardingen NLD
Nick Carlos Nieman Male Nijmegen NLD
Han van Nieuwenhuizen Male Nijkerk NLD
Anne Oenema Male De Blesse NLD
Sjors Onneweer Male Amsterdam NLD
Carlo Pappot Male Mijdrecht NLD
Filiep Parein Male Geluwe BEL
Robert Parinussa Male Weesp NLD
Dave Paul Male Voorburg NLD
Mark Peereboom Male Leeuwarden NLD
Bas Pieterse Male Zeewolde NLD
Adri van der Pol Male Haaksbergen NLD
Jos Postma Male Leeuwarden NLD
Vincent Praster Male Arnhem NLD
Jeroen Quak Male Rotterdam NLD
Fred Reitsma Male Urk NLD
Andreas Ressing Male Ooij NLD
Gert Jan Reus Male Netersel NLD
Alexander Rijsdijk Male Dordrecht NLD
Carla van Rooijen Female Uithoorn NLD
Roelof de Roos Male Leeuwarden NLD
John Roring Male Enschede NLD
Anneke Ruizendaal Female Urk NLD
Annemarie Rustenburg Female Nagele NLD
Alex Salomons Male Wenum Wiesel NLD
Gerard Sas Male Geldrop NLD
Silvia van Schaick Female Rozenburg NLD
Ben Schell Male Noordwijk NLD
Tom Schiphof Male Maastricht NLD
Karla Schipper Female Groningen NLD
Erik Schippers Male Leeuwarden NLD
Christoph Schmich Male Essen DEU
Hinke Schokker Female Eastermar NLD
Niels Scholtens Male Hoek van Holland NLD
Berend Schotanus Male Emmeloord NLD
Richard Schrijver Male Rutten NLD
Doede Simonides Male Vledder NLD
Marten Sjoerds Male Workum NLD
Jochem Slijkhuis Male Groningen NLD
Aafke Smeets Female Woerden NLD
Albert Van der Smissen Male Enschede NLD
Oliver Smolka Male Georgsmarienhütte DEU
Chris Snelleman Male Woerden NLD
Arjen Soederhuizen Male Bussum NLD
Simeon Stafunsky Male Brüggen DEU
Autilia Stapper Female Maasdam NLD
Jan van der Steeg Male Deventer NLD
Samme Steenstra Male Joure NLD
Wilhelmess Stelling Male Woerden NLD
Klaas Stielstra Male Stiens NLD
Bartjan Suijkerbuijk Male Berghem NLD
Roel Theeuwen Male Gouda NLD
Peter Tijsen Male Anna Paulowna NLD
Tiedo Tinga Male Bolsward NLD
Chris Tolsma Male Haarlem NLD
Arjan Tonnis Male De Wilp NLD
Yvonne Troost Female Amersfoort NLD
Joeri Valentijn Male Hellevoetsluis NLD
Raymond van Berkel Male Valkenburg NLD
Menno Van Bruggen Male Veenendaal NLD
Rogér van der Borgh Male Waalre NLD
Arnoldus Van der Werff Male Zuidlaren NLD
Johan Van Eyk Male Maarssen NLD
Henk-Jan van Hees Male Amsterdam NLD
Rob van Hoef Male Breda NLD
Hein van Hooft Male Woerden NLD
Jacob Veenstra Male Groningen NLD
Ruben Veld Male Utrecht NLD
Nick van der Velde Male Amsterdam NLD
Arnold Vellinga Male Bleiswijk NLD
Geke Venema Female Easterlittens NLD
Jan Verhaegh Male Soest NLD
Kris Verhaert Male beerse BEL
Klaas Verschaeve Male Beveren BEL
Dennis Verweij Male Tiel NLD
Ronald Veuger Male Zaltbommel NLD
Jeroen Visser Male Utrecht NLD
Aron van Vliet Male Polsbroek NLD
Jeroen Vlug Male Harmelen NLD
Willem Voet Male Utrecht NLD
Maikel Vogels Male Hattem NLD
Hilbert Vries Male Workum NLD
Elisabeth de Vries Female Soest NLD
Niels Vunderink Male Leeuwarden NLD
Irvin van der Waal Male Papendrecht NLD
Frederik Waer Male Westerlo BEL
Declan Walsh Male ‘s-Gravenhage NLD
Jasper Wattjes Male Nijmegen NLD
Jorrit Weidenaar Male Arnhem NLD
Roelof Weidenaar Male Leeuwarden NLD
Bjorn Weijts Male Zeegse NLD
Melvin Welsink Male Bennebroek NLD
Bries van der Werff Male Leeuwarden VNM
Jantje Werff Female Dokkum NLD
Willem Wijma Male Leeuwarden NLD
Dirk Wijnalda Male Bunnik NLD
Peter Wijnsma Male Eelderwolde NLD
Caroline Willems Female Sint-Kruis (Brugge) BEL
Marco de Wit Male Rotterdam NLD
Bart Withagen Male Best NLD
Klaas Ypma Male Witmarsum NLD
Willeke van der Zand Female Arnhem NLD
Wybren Zijlstra Male Midlum NLD
Jort van Zutphen Male Weidum NLD
Hans van Zwiene Male Rhoon NLD
Martijn Zwiers Male Boxtel NLD