skip to Main Content

Over 2 weken is het zover. Back to Basics. Dit is waar triathlon om draait; Strijden tegen de elementen, jezelf en een beetje tegen elkaar ;-). Check hier wie jouw medestrijders zijn op 3 juli!

Jeroen Tiebie, winnaar van de legendarische 1e Edysje in 2015

Deelnemerslijst Frysman 3 juli, 2021 – 6e Edysje

Voornaam Achternaam Geslacht Woonplaats Land Startnummer
Ben Schell m Noordwijk NL 1
Kris Verhaert m Beerse BE 2
Wouter Meide m Numansdorp NL 3
Ben Kuiken m Utrecht NL 4
Geert Gielen m Coevorden NL 5
Paul Heijligers m Eindhoven NL 6
Arjen Van Iren m Woerden NL 7
Paul Hundscheidt m Zeewolde NL 8
Jan Waling Huisman m Arum NL 9
Dirk Fabels m Bussum NL 10
Ronald Risselada m Bakhuizen NL 11
Derek Farr m Zeewolde NL 12
Kees Van Malssen m Gouda NL 13
Jan De Groot m Steenwijk NL 14
Henk Galenkamp m Hilversum NL 15
Lineke Van der Sneppen f Breda NL 16
Peter Van Duinen m Amersfoort NL 17
Marcel Van der Linden m Bleiswijk NL 18
Jan Steeg m Deventer NL 19
Gerard Terwisscha van Scheltinga m Haren gn NL 20
Johan Baukema m Sgravenhage NL 21
Ritske Flootman m Menaam NL 22
Anton Kingma m Leeuwarden NL 23
Geert Van Duinhoven m Renkum NL 24
Peter Bootsman m Alkmaar NL 26
John Blok m Woerden NL 27
Patrick Degenaar m Zoetermeer NL 28
Nico Paasse m Middelharnis NL 29
Arjen Eijlers m Woerden NL 30
Jespar Wolfswinkel m Hilversum NL 31
Ian Wachters m Sgravenhage NL 32
Klaas Stielstra m Stiens NL 33
Arjan De Groot m Amsterdam NL 34
Leon Borst m Monnickendam NL 35
Sipke Zeldenrust m Nijemirdum NL 36
Nick carlos Nieman m Nijmegen NL 37
Stefaan Verhaert m Engsbergen BE 38
Peter Binnema m Wolvega NL 39
Marjan Andringa f Marrum NL 40
Albert Van der Ven m Harlingen NL 42
Thomas Wobma m Bolsward NL 43
Jaap De Kraker m Maarssen NL 44
Arnold Van der  Zwaag m Harderwijk NL 45
Berco Breugem m Rotterdam NL 46
Wim Mafait m Nederhorst den berg NL 47
Leo Smid m Hindeloopen NL 48
Maikel Vogels m Hattem NL 49
Robert Mijwaart m Huizen NL 50
Mark De Boer m Rotterdam NL 51
Marc Katscherowski m Rheine DE 52
David Janssen m Rijkevorsel BE 53
Rob Faltin m Amsterdam NL 54
Johan Wander m Nagele NL 55
Jorrit Wielinga m Groningen NL 56
Theresia Offringa f Nijland NL 57
Lieuwe Rozema m Walterswald NL 58
Verena Lipps f Leonberg DE 59
Nick Joswig m Bussum NL 60
Luigi Tricoli m Alphen aan den rijn NL 61
Nicole Spruit f Veldhoven NL 62
Chris De Kan m Noordwijkerhout NL 63
Hugo Jak m Alkmaar NL 64
Pieter Goud m Oostdijk NL 65
Ype Van Olst m Drachten NL 66
Irvin Van der Waal m Papendrecht NL 67
Claudine Jansen f Amsterdam NL 68
Gerrit Alkema m Harderwijk NL 69
Mike Appeldoorn m Woerden NL 70
Alie Brouwer f Joure NL 71
Jeroen Vlug m Harmelen NL 72
Kenneth Maduro m Groningen NL 73
Christiaan Pinkster m Sumar NL 74
Hanneke Thoen-jonkman f Jutrijp NL 75
Rene Visser m Deventer NL 76
Dave Rost m Bemmel NL 77
Wilco In ‘t Veld m Heerenveen NL 78
Anne Oenema m Wolvega NL 79
Mark Peereboom m Leeuwarden NL 80
Anne-floris Bottema m Nijland NL 81
Gerrit Van Egmond m Rijnsburg NL 82
Ed Van Hillo m Maassluis NL 83
Ronald Veuger m Zaltbommel NL 84
Wannie Friderichs m Almere NL 85
Jeroen Van den Heuvel Rijnders m Den haag NL 86
Sjoerd De Vries m Voorburg NL 87
Lieven Van Meel m Anna jacobapolder NL 88
Hedzer Koops m Eastermar NL 89
Ivo Bracco Gartner m Arnhem NL 90
Rogér Van der Borgh m Waalre NL 91
Andreas Ressing m Berg en dal NL 92
Michel Besseling m Amersfoort NL 93
Richelle Van Helten f Oud gastel NL 94
Bart Veelers m Rotterdam NL 95
Bas Van Bon m Houten NL 96
Auke De Vries m Weesp NL 97
Ramon Van der Wilde m Vlaardingen NL 98
Raoul Majewski m Rotterdam NL 99
Marcello Smalbil m Kockengen NL 100
Annemarie Rustenburg f Nagele NL 101
Tsjomme Ozinga m Heerenveen NL 102
Nanne Van der Veer m Elahuizen NL 104
Frank Zaadnoordijk m Zeist NL 105
Miriam Celie f Harderwijk NL 106
Kees Van de Beek m Hoogland NL 107
Rijjan Bos m Gorssel NL 108
Kerst Wind m Oosterzee NL 109
Hein Van Hooft m Woerden NO 110
Caroline Willems f Sintkruis (brugge) BE 111
John Dommerholt m Deventer NL 112
Chris Snelleman m Woerden NL 113
Jens Eggersmann m Marienfeld DE 114
Gunther Bernar m Aarschot BE 115
Marten Sjoerds m Workum NL 116
Krista Heije f Almere NL 117
Abhinabha Tangerman m Amsterdam NL 118
Barry Eman m Wassenaar NL 119
Daniel Nagel m Naarden NL 120
Egbert Siebrand m Enschede NL 121
Paul Nieuwenhuizen m Schoorl NL 122
Paulus Folmer m Workum NL 123
Sjoerd Hermsen m Oosterbeek NL 124
Johan Van Zanten m De lier NL 125
Ardjan Swerink m Haarlem NL 126
René Verheij m Zwijndrecht NL 127
Rob Pestman m Dokkum NL 128
Dennnis Barendse m Steenbergen NL 129
Johan Lexmond m Berkel en rodenrijs NL 130
Beatrice Alers f Ahrensburg DE 131
Erik Negerman m Bolsward NL 132
Ivan Bos m Heerhugowaard NL 133
Christel Muis f Vlaardingen NL 134
Hanc De Bokx m Delft NL 135
Cathelijne Huis in ‘t veld f Rotterdam NL 136
Bert Wolbrink m Enschede NL 137
Tim Hezemans m Zwolle NL 139
Michiel Van Dijk m Utrecht NL 140
Jurriaan Van Haaren m Zeewolde NL 141
Arjen Soederhuizen m Bussum NL 143
Tjamme Draaijer m Leeuwarden NL 144
Oliver Smolka m Georgsmarienhütte DE 145
Corinna Mocking f Woerden NL 146
Bas Visser m Gouda NL 147
Manuel Van Wijk m Leek NL 148
Thijs-jan Gerbrands m Leidschendam NL 149
Marije Dirkx f Haarlem NL 150
Willy Risselada f Zwaag NL 151
Stefan Picavet m Ulvenhout NL 152
Wim Middelveld m Ridderkerk NL 153
Burkhard Leckebusch m Ahrensburg DE 154
Lode Gasthuys m Kerkhove BE 155
Wiebe Terwisscha van scheltinga m Reahûs NL 156
Pieter Sikkes m Weesp NL 157
Jort Van Zutphen m Weidum NL 159
Bastiaan De Wild m Callantsoog NL 160
Jacob Visser m Groningen NL 161
Jens De Kanter m Leiderdorp NL 162
Albert Meijer m Ede NL 163
Thom De Kroon m Bilthoven NL 164
Martin De Groot m Joure NL 165
Peter Brandemann m Leusden NL 167
Arthur Van den Aarssen m Nijmegen NL 168
Harm-jan Stuut m Eelderwolde NL 169
Daan Van Oosten m Zeewolde NL 170
Egbert Allema m Tytsjerk NL 171
Niels Kerdel m Hellevoetsluis NL 172
Roderik Van de Logt m Nijmegen NL 173
Ruben Timmermans m Sliedrecht NL 174
Mart Witvliet m Papendrecht NL 175
Tijmen Smit m Hardinxveld-giessendam NL 176
Remko Renes m Zeist NL 177
Johan Van der Zee m Utrecht NL 178
Henk jan Stevens m Woerden NL 179
Thomas Goody m Kingston upon thames GB 180
Mark Ramakers m Weesp NL 181
Bauke Vogelzang m Amsterdam NL 182
Jan Koetje m Groningen NL 184
Mark De Jager m Leeuwarden NL 185
Thierry Willigenburg m Hoogland NL 186
Joris De Boer m Winkel NL 187
Reinalda Heemskerk f Harderwijk NL 188
Jeroen Boon m Rotterdam NL 189
Harmen Stellingwerf m Harlingen NL 190
Arthur Bethlehem m Spring lake US 191
Willem Bakker m Kollum NL 193
Tijmen Van der Burgt m Amersfoort NL 194
Dyan Hendriks m Bolsward NL 195
Julia De Leeuw f Weesp NL 196
Niels Vanden Dool m Schoonhoven NL 197
Donald Woudenberg m Strijen NL 198
Guus Janssen m Sliedrecht NL 199
Aron Van Vliet m Polsbroek NL 200
Pim Zeldenrust m Idskenhuizen NL 201
Hidde Zuidhof m Groningen NL 202
Bart Wolters m Eelde NL 203
Boukje Knops f Meijel NL 205
Bries Van der Werff m Leeuwarden NL 206
Robbert Bulsink m Groningen NL 207
Koen Wesselink m Amsterdam NL 208
Rob Froonhoff m Amersfoort NL 209
Tibor Korozsi m Nootdorp NL 210
Stefan Giesen m Bremen DE 211
Bart Meirsman m Arendonk BE 212
Stijn Van Weegberg m Delft NL 213
Wytze Nijp m Leeuwarden NL 214
Rens De Ridder m Arnemuiden NL 215
Arjan De Weerd m Utrecht NL 216
Ramon Jongschaap m Leeuwarden NL 217
Ruben Geys m Balen BE 218
Mark Schoonhoven m Rotterdam NL 219

 

Back To Top