Sa fol as aai!

De Frysman 2017 is volgeboekt. ‘Sa fol as in aai’ zeggen wij in Friesland, ‘Volzet’ zoals onze gewaardeerde zuiderburen het noemen. De inschrijving is gesloten.
En dat betekent dat de startlijst bekend is. Hieronder staat de complete startlijst op alfabetische volgorde.
Wij danken alle deelnemers voor het vertrouwen. Op naar een mooie derde editie!

 

Edwin Achterberg Nuenen Nederland
Tina Alenfors Almere Nederland
Egbert Allema Leeuwarden Nederland
Erwin Apperloo Haren Nederland
Jordy Ariens Almere Nederland
Boudewijn Baan Willemstad Nederland
Dirk Baelus Oud-Turnhout België
Stephan Benninga Groningen Nederland
Wilco Bergsma Leeuwarden Nederland
Yke Bergsma Burgum Nederland
Michel Besseling Amersfoort Nederland
Jelle Coen Bijlsma Giekerk Nederland
Leon Borst Monnickendam Nederland
René Bosch Vorden Nederland
Arnoud Bosch Sleeuwijk Nederland
Mark Bossinga Groningen Nederland
Tonny Bouman Westervoort Nederland
Rolf Bouman Duiven Nederland
Robert Brethouwer Aalten Nederland
André Bus Groningen Nederland
Melanie Büttner Essen Duitsland
Christophe Clement Wichelen België
Joël Cox Zwolle Nederland
Tobias Dansen Woerden Nederland
Bart De Block Stekene België
Ferry de Graaf Helelvoetsluis Nederland
Martin De Groot Monnickendam Nederland
Alco de Jong St. Annaparochie Nederland
Michiel De Kremer Noordwijk Nederland
Thom de kroon Bilthoven Nederland
Ewdin de Lange Almere Nederland
Dries De Love Knokke-Heist België
Koen De Smedt Antwerpen België
Patrick De Vries Heemstede Nederland
Richard de Wit Arnhem Nederland
Pol Dekeirel Berchem België
Remke den Bremer den Haag Nederland
Tom Devriendt Gent België
Gerrit Dijkstra Drachten Nederland
Peter Dubbelaar Katwijk Nederland
Waldo Duin Tiel Nederland
Gerrit Egmond van Rijnsburg Nederland
Frank Essing Bocholt Duitsland
Dirk Fabels Bussum Nederland
Robert Gardien Didam Nederland
Daan Glorie Heemskerk Nederland
Leo Groenewegen SCHIPLUIDEN Nederland
Marc Haex Stabroek België
Jurgen Heemskerk Noordwijkerhout Nederland
Marcel Hoekstra HARLINGEN Nederland
Guus Hoekstra Donkerbroek Nederland
Anouschka Hof Nijmegen Nederland
Willem Hofman Hijum Nederland
Adwin Hoogeveen Gemert Nederland
Frank Huisman Poortugaal Nederland
Eric Janse Schalkhaar Nederland
David Janssen Rijkevorsel België
Heico Kerkmeester Capelle aan den IJssel Nederland
Marie Klein Hattem Nederland
Michael Klesse Osnabrück Duitsland
Andrea Kohlrusch Apeldoorn Nederland
Dirk Kootstra Assen Nederland
Frank Kormann Rhede Duitsland
Lander Lamiroy Gent België
Hans Lammers Aalten Nederland
David Landsheer Hengelo Nederland
Frank Lenaerts Rijkevorsel België
Jan Loggen Ankeveen Nederland
Tijl Mertens Werchter België
Wim Middelveld Ridderkerk Nederland
Arjen Miedema Utrecht Nederland
Henk Moerdijk Purmerend Nederland
Ahmed Mohammad Utrecht Nederland
Robby Mol Amsterdam Nederland
Arjen Mol Vledder Nederland
Christel Muis Rotterdam Nederland
Hielke Nienhuis Lekkum Nederland
Jos Noordegraaf Hellevoetsluis Nederland
Niels Olsthoorn Capelle aan den IJssel Nederland
Filiep Parein Geluwe België
Mark Peereboom Leeuwarden Nederland
Klaas Pranger Damwoude Nederland
Walter Pennekamp Bussum Nederland
Joost Roefs Wijchen Nederland
Peter Roessingh Wilp Nederland
Ben Schell Noordwijk Nederland
Niels Scholtens Hoek van Holland Nederland
Mark Schoonhoven Rotterdam Nederland
Bilbo Schreiner Utrecht Nederland
Ron Schwab Almere Nederland
Joris Sels Sint-Katelijne-Waver België
Robert Sierhuis Capelle aan den IJssel Nederland
Doede Simonides vledder Nederland
Reinoud Sluiters Monnickendam Nederland
Oliver Smolka Georgsmarienhütte Duitsland
Klaas-Jan Spek Zaltbommel Nederland
Hans Steenhaut Ellezelles België
Samme Steenstra Joure Nederland
Klaas Stielstra Stiens Nederland
Hans Strating Berghem Nederland
Gert-Jan ten Pierick Alphen aan den Rijn Nederland
Robert ten Wolde Nijeveen Nederland
Jarno Terwindt Den Haag Nederland
Gerard Terwisscha van Scheltinga Haren Nederland
Wim Timmermans Stockholm Zweden
Marijcke Toussaint Amsterdam Nederland
Peter Traa Amsterdam Nederland
Yvonne Troost Amersfoort Nederland
Stefan Uebersezig Deil Nederland
Johnny van Beers Heerhugowaard Nederland
Raymond van Berkel Valkenburg Zh Nederland
Emiel van Bugnum Krimpen aan den IJssel Nederland
Jasper van den Brink Utrecht Nederland
Rogér van der Borgh Waalre Nederland
Jaap van der Kamp Almere Nederland
Willem van der Meulen Beesd Nederland
Stefan Van der Pal Leeuwarden Nederland
Lineke Van der Sneppen Breda Nederland
Theo Van der Staak Westervoort Nederland
Willem van der Voort Schagen Nederland
Arnoldus Van der Werff Groningen Nederland
Ramon van der Wilde Vlaardingen Nederland
Dirk van Duijvenbode Noordwijk Nederland
Niels van Esveld Nijkerk Nederland
Emile van Gelderen Kristiansand Noorwegen
Henk-Jan van Hees Amsterdam Nederland
Michiel van Hooijdonk Utrecht Nederland
Kees van Malssen Gouda Nederland
Lieven Van Meel Ekeren België
Gieny van Niejenhuis Almere Nederland
Martijn van Ouwerkerk Almere Nederland
Gerard van Schie Rotterdam Nederland
Stef van Vliet Arnhem Nederland
Arjen van Wifferen Hilversum Nederland
Leendert Jan van Wijnen Voorhout Nederland
Jacob Veenstra Groningen Nederland
Geke Venema Easterlittens Nederland
Kris Verhaert Beerse België
Leonie Verstegen Heemstede Nederland
Hendrik Pieter Jeroen Visser Utrecht Nederland
Willem Voet Utrecht Nederland
Maikel Vogels Hattem Nederland
Tone Vrhovnik Straka Ljubljana Slovenie
Pieter Wagenaar Enschede Nederland
Declan Walsh Den Haag Nederland
Jorrit Weidenaar Enschede Nederland
Lars Wieringa Bussum Nederland
Willem Wijma Leeuwarden Nederland
Auke Wijnterp Apeldoorn Nederland
Caroline Willems Sint-Kruis (Brugge) België
Theo Wolfs Warstiens Nederland
Jespar Wolfswinkel Hilversum Nederland